NB!: WXSIM ilma ennustus töötab ja kosub(kasutab ka omaenda kodust ilmajaama(Froggit) kogutud andmeid). Vt. kõrval menüüs: WXSIM...! / WXSIM (Weather Simulator) on võimas, tõeliselt ainulaadne tööriist ilma ennustamiseks või lihtsalt uurimiseks. Selle peamine eesmärk on pakkuda täpseid ja üksikasjalikke prognoose, mis on kohandatud teie konkreetse asukoha jaoks, kasutades imporditud reaalajas ja mudeliandmete (Internetist ja valikuliselt teie kodusest ilmajaamast) kombinatsiooni ning oma sisemist modelleerimisvõimalust. See võib isegi oma prognoose parandada, õppides varasematest tulemustest!

There is a communication problem. Go directly to the Meteoalarm site : www.meteoalarm.eu and check the Weather-warnings there .

WXSIM prognoos (Kasti/Vatsküla/Vaivere -Saaremaa)


Thunder radar more information blitzortung!WXSIM ilmaprognoos (loe tutvustust all jaluses!)

WXSIM on meteo-andmete analüüsi ja ilmaprognoosi genereerimise programm. Selle arendaja Thomas J. Ehrensperger(Atlanta/USA) kohandas minu kodukoha asukohale lõuna Saaremaal(Muratsi/Kasti/Vatsküla/Vaivere kandis).
Aga saab prognoose teha ükskõik mis kohale(seda siis oma jaama andmeteta). Kohandatud failid saadetakse eraldi meiliga. Lasi minu koha lisada ka McMahon ja Bohler-i GFS(Global Forecast System) baasi.
Baltikumis siis esimene WXSIM kasutaja. Sai püsti pandud oma ilmajaam(Froggit HP1000SE PRO) ja registreeritud Ecowittis(www.ecowitt.net), Wundergroundis(www.wunderground.com/dashboard/pws/).
WXSIM jookseb eraldi arvutis koos Weather Display(WD)-ga(www.weather-display.com). See WD siis kogub andmeid oma ilmajaamast ja WXSIM kasutab ka neid andmeid lisaks ümberkaudsete METAR jaamade, GFS/ECMWF, SYNOP atmosfääri andmeid (weather.cod.edu/digatmos) jm andmebaase. Nüüd töötab paralleelselt ka AutoLearn-WX programmijupike. See võrdleb oma jaama kogutud reaalseid ilmaandmeid genereeritud prognoosi andmetega ja ise korrigeerib aja jooksul prognoosi täpsust.
Teised kasutajad üle maailma räägivad, et aja jooksul läheb täpsus isegi paremaks kui riigi ilmateenistuse prognoosid! Siin kasutajate kaart www.wxsim.com/who_uses.htm
hit counter